Showbiz

Ledjana e "Përputhen": Jam në lidhje me një djalë nga Kosova dhe shumë e lumtur

Shkruar nga Liberale
Ledjana e "Përputhen": Jam në lidhje me një djalë

Ish-konkurrentja e "Përputhen", Ledjana Prenga ka konfirmuar lidhjen e dashurisë me një djalë nga Kosova.

Në një intervistë për "Prive", ajo tregoi se ka ndikuar për mirë te ajo, por nuk e zbuloi identitetin e tij.

“Jam në lidhje me një djalë nga Kosova. Më pëlqejnë shumë kosovarët, pse jo e kam shprehur. Dhe jam tepër e lumtur. Kaq mund të them. Është bërë një kohë e gjatë dhe kjo ka ndikuar shumë pozitivisht tek qetësia ime. Gjithçka funksionon për mrekulli", është shprehur Ledjana.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH