Globi

Kamioni përplaset kokë më kokë me autobusin e shkollës, 49 fëmijë në urgjencë

Shkruar nga Liberale
Kamioni përplaset kokë më kokë me autobusin e shkollës,

Një aksident i frikshëm ka ndodhur sot në SHBA pasi një autobus shkolle është përplasur kokë më kokë me një kamion.

Ndërkohë nga ky aksident dyzet e nëntë fëmijë u dërguan me urgjencë në spital.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shoferi i kamionit ka pasur një problem shëndetësor, i cili ka shkaktuar dhe aksidentin.

Ndërkohë policia po heton për shkakun e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH