Aktualitet

Ish-polici vret gruan pas seancës së divorcit

               Publikuar në : 13:11 - 06/05/21 liberale

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Elbasan. Një grua gjeti vdekjen pasi u vra me armë zjarri nga bashkëshorti i saj. Ngjarja e rëndë ndodhi pranë gjykatës së Elbasanit, pas seancës së divorcit.

Viktimë nga kjo ngjarje është L.Buzo. 54-vjeçarja ndërroi jetë si pasojë e plagëve të rënda. Ajo mbeti fillimisht e plagosur rëndë dhe ndërroi jetë rrugës për në spital.

Autor i kësaj ngjarje është Koço Buzo, i cili mësohet se është arrestuar nga policia.

Pritet që për ngjarjen të kemi më shumë detaje në vijim

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back