Showbiz

“Ik mi mashtruse”, plas sërish sherri mes Efit dhe Kiarës

Shkruar nga Liberale
“Ik mi mashtruse”, plas sërish sherri mes Efit dhe Kiarës

Pas spektaklit të mbrëmjen së djeshme, Efi dhe Kiara kanë debatuar sërish me njëra tjetrën.

Efi i ka thënë Kiarës se ajo gënjen kur thotë se vajzat nuk kanë komunkiuar me njëra-tjetërn kur ishin jashtë shtëpisë së BBV.

Ndërkohë Kiara e akuzon Efin se nuk e konsideron shoqe dhe se i qëndron pranë vetëm për të përftuar nga fama e Luizit.

Pas debatit me Efin Kiara ka biseduar me Luizin i cili e ka këshilluar ta sulmoj Efin duke mbrojtur Nitën në debatet që vajzat kanë me njëra-tjetrën.

@luizejlliofficial_0 #luizejlli #bbv #lui #bbva #luiz ♬ original sound - LuizEjlliOfficial

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH