Aktualitet

Humb kontrollin e makinës, vdes në vend 30-vjeçarja në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Humb kontrollin e makinës, vdes në vend 30-vjeçarja në

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën dytësore, Tiranë-Durrës, ku si pasojë ka humbur jetën një person.

"Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, mjeti me drejtuese shtetasen E.D., 30 vjeçe ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dal nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.", njofton policia. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH