Showbiz

Hailey Bieber vendos trendin e ri të rrobave të plazhit

Shkruar nga Liberale

Nëse jeni një nga 35 milion ndjekësit e Instagram-it të Hailey Bieber, ju e dini që ajo ka qenë me pushime në Hawai dhe ka postuar vazhdimisht foto nga ‘ditari’ i saj atje.

Në vendin tropikal, Hailey ka ekspozuar linjat trupore dhe ka treguar kohën e mirë që po kalonte me miken e saj. Por, ndjekësve u kanë rënë në sy bikinit shumëngjyrëshe, që menjëherë po kthehen në trend e po blihen nga vajzat në të gjithë botë.

Kritikët e konsiderojnë këtë model si një balancim mes dekoltesë dhe mbulimit dhe si të përshtatshme për t’u ndjerë komode dhe bukur njëkohësisht.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH