Showbiz

Georgina pozon me Ronaldon, por ja çfarë bie në sy

Shkruar nga Liberale

Georgina Rodriguez ka marrë të gjithë vëmendjen me foton që ka postuar së fundmi në Instagram. Ajo shfaqet së bashku me Ronaldon duke pozuar të përqafuar.

E dashura 26-vjeçare e futbollistit portugez shfaqet me një fustan të kuq ngjitur pas trupi që i nxirrte në pah format perfekte.

“Gjithçka imja”, shkroi Georgina bashkangjitur me një zemër në mbishkrim.

Ndërkohë që futbollisti mbante veshur një bluzë të zezë dhe mbahej pas saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH