Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Holanda…çështje e komplikuar

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Holanda…çështje e komplikuar

Kryeministri i përgjigjet qëndrimit të qeverisë holandeze, e cila një ditë më parë tha se hapja e negociatave me Shqipërinë është e parakohshme.

Rama tha se mediat atje i referohen shqiptarëve si gogolë, ndërsa ka negativitet të stimuluar dhe të instrumentalizuar mbi shqiptarët.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH