Showbiz

“Fuck shteti”, aktori i madh Jim Belushi ndodhet në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Aktori i famshëm me origjinë shqiptare, Jim Belushi, ndodhet në Shqipëri. Ka qenë vetë aktori i madh amerikan i cili ka publikuar dy foto në një nga rrugët e Tiranës ku shkruan “On the Road”. Në njërën nga fotot Belushi shfaqet mes një burri dhe një të moshuare, e cila shet perime, ndërsa pas murit ku ai është ulur është shkruar me të mëdha: “Fuck shteti!” Aktori jo rastësisht mund të ketë zgjedhur vendin për të pozuar. Si një artist i madh ai ka dashur të qëndrojë pranë dhe të njohet me hallet e njerëzve të thjeshtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH