Showbiz

Foto/ Ish-ylli i ‘Baywatch’ flet për llojet e fotove që meshkujt i kërkojnë në OnlyFans

Shkruar nga Liberale
Foto/ Ish-ylli i ‘Baywatch’ flet për llojet e fotove që

Bashkëylli i Pamela Anderson në 'Baywatch', Donna D'Errico, ka lënë mënjanë aktrimin për OnlyFans. Nëpërmjet shërbimit të saj të abonimit për adoleshentë, D'Errico ndan video dhe foto zbuluese dhe seksi të saj me mijëra abonentë.

Në një intervistë, ajo ka pranuar se jo vetëm që nuk është penduar që ka bërë jetesën nga OnlyFans, por ka treguar edhe cilat janë kërkesat më të shpeshta që merr nga meshkujt.

“E dini, në fillim kisha shumë kërkesa për këmbët e mia ”, tha ajo për Fox News Digital, duke shtuar: “ Nuk më pyesin më. Tani, ata kryesisht duan të më shohin në jetën e përditshme, vetëm veten time të vërtetë dhe jetën e përditshme".

[gallery columns="1" size="full" jnewsslider="true" ids="1403106,1403107,1403105"]

“Ndoshta të veshësh një bluzë, të bësh kafe ose gjëra të tilla. Kjo është ajo që ata kërkojnë më shumë. Unë u them: "Nuk kam grim dhe flokët i kam në bisht dhe kam veshur diçka si jumpsuit" dhe ata thonë "Nuk më intereson. Dua ta shoh këtë". Pra, atyre u pëlqen kjo sepse mendoj se u jep atyre atë që unë e quaj 'përvojë e partnerit '.

Donna D'Errico shpjegoi termin e saj për ndërveprimet e saj me abonentët, duke thënë: “Mendoj se e quaj 'përvoja e partnerit' sepse mendoj se ata po marrin të njëjtën gjë nga ajo që po marr unë. Ata mund të lidhen dhe të argëtohen duke pasur një përvojë që do të kishin nëse do të ishin me një të dashur. Por më pas ata shkëputen dhe largohen. Nuk ka kush t'i kontrollojë .'

Ajo mund të jetë duke fituar shumë para nga OnlyFans, por shpëtimtarja dikur e famshme seksi e televizionit amerikan nuk i lë pas dore rrjetet e saj sociale. Profili i saj në Instagram numëron mbi 2 milionë ndjekës, me të cilët ndan edhe shumë foto seksi./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH