Life Style

Foto/ ‘Banorët e BB kapen me celular’, Arbana jep njoftimin e rëndësishëm

               Publikuar në : 16:00 - 20/11/21 liberale

Prej ditësh është lakuar në publik, media dhe portale se në shtëpinë e “Big Brother Vip’” përdoret celulari smartphone. Shkak janë bërë disa pamje të Fifit, të cilat u transmetuan dhe sot në spektakël.

Pas pamjeve të transmetuara në ekran, Arbana qartësoi njëherë e mirë se ajo që komentohet si një celular është në të vërtetë një makinë llogaritëse.

Bëhet fjalë për një llogaritëse të cilën banorët e përdorin për të programuar buxhetin që ata fitojnë javë pas jave gjatë provave javore.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back