Showbiz

Fjoralba Ponari tregon se si i ka raportet me Xhemi Shehun

Shkruar nga Liberale

Moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari ditën e sotme ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj në një Instastory, ku u është përgjigjur disa pyetjeve.

Një pyetje nuk ka munguar nga ndjekësit në lidhje me raportin e saj me moderatoren Xhemi Shehu.

Si ndihesh tani që po bashkëpunon me Xhemin?

"Jemi njohur kur të dyja punonim në “E Diell” edhe pse në pozicione të ndryshme nga marrëdhënia që kemi sot. Gjithmonë kam pasur shumë konsideratë për të si njeri, patjetër dhe si profesioniste, prej së cilës kam shumë çfarë të mësoj", ka shkruar Ponari.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH