Showbiz

“Në Kuadër të Dashurisë”, aktorja e njohur e thotë hapur: Nuk doja ta shihja filmin e Luizit dhe Oltës, u bëra xheloze

Shkruar nga Liberale
“Në Kuadër të Dashurisë”, aktorja e njohur e

Eva Alikaj ëshë padyshim nëj ndër aktoret më të dashura dhe të talentuara të skenës shqiptare.

Aktorja e njohur ka folur për filmin më të fundit të “Top Channel Films”, “Në Kuadër të Dashurisë”, i cili po thyen rekorde shikueshmërie si brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Ajo ka tregur se nuk ka mundur ta shohë filmin dhe me shaka ka shtuar se ndihet xheloze për Luizin dhe Oltën.

“Kam parë shpesh herë sekuenca në Top Channel edhe kam pyetur në fakt. E kam pak a shumë idenë se si duhet të jetë sipas mendjes sime sepse mendoj se duket që është një film serioz”.

“Unë si individ nuk jam për atë që personazhet e njohur kur luajnë, luajnë vetveten zakonisht. Por nuk është e thënë, mund të ndodhë edhe ndonjë cudi. Megjithatë unë kam dëgjuar që Luizi është mirë edhe Olta është mirë. Kemi aktorë shumë të mirë, Zamirën, Ndricimin etj”.

“Por, thashë ta shikoja po pastaj vendosa të mos e shikoj, nga zilia ndoshta“, ka thënë me shaka Eva Alikaj.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH