Aktualitet

EMRAT/ Kush janë 6 kandidaturat për kreun e ri të FRPD-së

Shkruar nga Liberale
EMRAT/ Kush janë 6 kandidaturat për kreun e ri të FRPD-së

Janë miratuar kandidaturat për lidershipin e ri të Forumit Rinor të Partisë Demokratike.

Kandidatët për FRPD janë: Alesia Balliu, Arnold Kariqi, Artion Bajramaj, Barbara Doda, Besart Xhaferi, Mariglen Doçi

“Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në FRPD shpall hapjen e fushatës zgjedhore nga 1 gushti deri në 30 shtator. Dita e Zgjedhjeve do të jetë data 1 tetor 2022.

Për njoftimet dhe përditësimet më të fundit na ndiqni në rrjetet tona sociale.

Urime dhe suksese gjithë kandidatëve!”, njofton PD.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH