Showbiz

Edhe pse shtatzënë Xhensila Myrtezaj nuk mungon në palestër, ja çfarë shkruan ajo

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj para pak javësh më parë ka festuar ditëlindjen e vajzës saj, Ajkës ku artistja e ka uruar të bijën me fjalët më të bukura.

Mirëpo, surpriza më e bukur për Ajkën dhe të gjithë ndjekësit ishte një moment shumë i shkurtër i video-s së plotë ku shfaqet Besi dhe vogëlushja teksa i puthin barkun Xhensilës duke konfirmuar kështu se bukuroshja është sërish shtatzanë dhe çifti pret një fëmijë të dytë.

Së fundmi Xhensila është shfaqur në palestër ka postuar disa foto ku ka treguar barkun e rrumbullakosur.

"Fillimi në Pist, si në një sfilat", ka shkruar ajo krahas fotos teksa zhvillonte ushtrime.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH