Showbiz

Ed Sheeran ka ndërtuar varrin e tij në oborrin e shtëpisë

Shkruar nga Liberale

Ed Sheeran ka zbuluar se varri i tij është gati dhe ndodhet brenda një kishe private dykatëshe me vlerë 5.5 milionë dollarë në oborrin e shtëpisë së tij.

Në një intervistë për ‘GQ Hype’, këngëtari i njohur ka shpjeguar se ka ndërtuar një arkë në pasurinë e tij luksoze në Angli.

Sheeran tha se ndërsa kisha po ndërtohej, ai mendoi se do të ishte mirë që vajzat e tij, Lyra Antarctica 3-vjeçare dhe Jupiteri 1-vjeçar, të mund ta vizitonin atje kur të vinte dita.

“Njerëzit mendojnë se është shumë e çuditshme dhe shumë makabre, por unë kisha miq që vdiqën pa testament dhe askush nuk dinte se çfarë të bënte”, shtoi ai.

Këngëtari fitues i Grammy-t ndërtoi kishën në shtëpinë e tij pasi gruaja e tij, Cheri Seaborn, u diagnostikua me një tumor në vitin 2022 dhe shoku i tij më i mirë, Jamal Edwards, vdiq nga një mbidozë droge në moshën 31-vjeçare.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH