Aktualitet

E rëndë në Durrës, gjendet një person i mbytur

Shkruar nga Liberale
E rëndë në Durrës, gjendet një person i mbytur

Është gjendur një person i mbytur, pranë shëtitores “Taulantia” në Durrës.

Mësohet se personi i mbytur i përket gjinisë mashkull.

Deri më tani nuk dihen detaje të hollësishme në lidhje me këtë ngjarje të rëndë, ndërsa mësohet se policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH