Aktualitet

E rëndë/ Adoleshenti gjendet i mbytur nga xhaxhai i tij në një rezervuar

Shkruar nga Liberale
E rëndë/ Adoleshenti gjendet i mbytur nga xhaxhai i tij në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Vrap, Tiranë pasi një 17-vjeçar është gjetur i mbytur nga xhaxhai i tij, në një rezervuar.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:15, në rezervuarin e fshatit Vrap, është gjetur i mbytur, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, nga xhaxhai i tij, një 17-vjeçar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH