Showbiz

“E quaj grimierin tim kirurg plastik”, Jennifer Lawrence flet për “mrekullitë” e grimit

Shkruar nga Liberale
“E quaj grimierin tim kirurg plastik”, Jennifer Lawrence flet

Jennifer Lawrence mund të jetë ende 33 vjeç, por ajo tashmë ka filluar të shohë ndryshimin e fytyrës së saj në pasqyrë me kalimin e kohës. Duke e kuptuar rëndësinë e makijazhit të mirë siç tha ajo në një bisedë me Kylie Jenner, botuar në revistën "Intervistë".

«Është e pabesueshme ajo që bën grimi, sepse unë punoj me Hung [Vanngo], të cilin e quaj kirurg plastik sepse që kur fillova të punoja, të gjithë më pyesin nëse kam bërë disa kirurgji në sy".

Aktorja shtoi: “Unë shoh foto nga 19 në 30 dhe jam në një fazë, jam rritur. Nuk kam më faqe bebe, fytyra ime ka ndryshuar. Të gjithë menduan se bëra plastikë në hundë por unë u them atyre, hunda është saktësisht e njëjta për mua. Faqet e mia po bëhen më të vogla".

Kylie Jenner, nga ana tjetër, tha se kishte bërë mbushje buzësh, por gjithsesi ajo ka pikturuar që kur ishte shumë e re sepse ajo gjithmonë ëndërronte "buzë të mëdha, të plota, me lëng". Kur pasioni i saj për grimin më në fund u bë markë, ajo filloi nga "zero", dhe ishte një sfidë "për të hedhur poshtë metodat e tjerët".

«Kam bashkëpunuar me mamin pa krijuar linjën tonë të grimit. Nuk dinim nga të fillonim. Nuk kishim ndihmë. Nëna ime [Kris Jenner] mendoi se për pjesën tjetër të jetës sime do të bëja produkte buzësh në garazhin tim"./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH