Showbiz

E prekur nga fjalët e opinionistëve, Efi e bindur se do të dalë nga shtëpia i pëshpërit Kiarës: Të lutem më bëj gati valixhet!

Shkruar nga Liberale
E prekur nga fjalët e opinionistëve, Efi e bindur se do të

Pas përfundimit të spektaklit, Efi i kërkoi Kiarës që t’ia bënte gati valixhet , pasi siç e shprehu edhe gjatë spektaklit, ajo dëshironte të largohej nga shtëpia.

E prekur nga fjalët e opinionistëve dhe nga ato të Ermionës, e cila i tha se ajo e bëri mik Luizin pasi pa se çfarë influence kishte ai jashtë, Efi shprehu dëshirën për tu larguar.

Ndonëse ajo rihyri me vrull dhe erdhi e synimin për të shkuar në finale, mesa duket Efi u dorëzua.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH