Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,  30 nëntor 2023

Shkruar nga Liberale
Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,

Shenja  e parë më me fat për ditën e nesërme, 30 nëntor 2023, sipas horoskopit të Paolo Fox, është ajo e Demit: një ditë premtuese për kontaktet dhe marrëdhëniet falë Hënës në Gaforre.

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Peshores: po vazhdoni të keni arritje, veçanërisht në dashuri.

Poll
SHQIPENGLISH