Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme: 21 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme:

Shenja  e parë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Luanit: gjatë orëve të ardhshme do të jeni në gjendje të rikuperoni: yjet janë të favorshëm.

Shenja e dytë më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Bricjapit: pas pak ditësh Saturni do të jetë i favorshëm dhe Jupiteri do të jetë interesant nga maji.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH