1

Duka: Ja kur do fillojë Kampionati. Rama na ka premtuar se do…

               Publikuar në : 15:07 - 23/10/20 liberale

I gjithë opinion sportive dhe jo vetëm, janë në pritje të vendimit, në lidhje me startin e kampionatit, i cili ka zgjedhur të bojkotojë prej afro 40 ditësh.

Ndërkohë së fundmi, gjatë një aktiviteti në “Football Republic Akademi”, presidenti i FSHF-së, Armand Duka është shprehur se ka pasur së fundmi një takim me kryeministrin, Edi Rama, teksa i pyetur në një deklaratë për mediat se kur do të startojnë aktivitetet futbollistike, kreu i FSHF-së, është shprehur shkurtimisht: “Kampionati do fillojë së shpejti. Kryeministri më ka premtuar se do pranojë ofertën tonë”, u shpreh Duka. /Panoramasport

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back