Showbiz

"Donte të ma bënte 8 me 2", Armaldo flet për raportin me Oltën

Shkruar nga Liberale
"Donte të ma bënte 8 me 2", Armaldo flet për raportin

Armaldo Kllogjeri ka qenë i ftuar së fundmi tek “E Diell”, ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me ish-banorët e tjerë.

"Efi apo Olta kush ta ka bërë 8 me 2?", u pyet Armaldo.

"Asnjë vetëm Olta në një moment donte të më bënte 8 plus 2, po e shkëputëm hatërmbetjen dhe kemi një marrëdhënie shumë miqësore…", u përgjigj Maestro.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH