Showbiz

Donaldi vë në lojë moderatoren: Ja sa vlerë kam unë për Bora Zemanin!

Shkruar nga Liberale

Bora Zemani dhe Donald Veshaj është padiskutim një ndër ciftet më të dashura të publikut shqiptar. Pavarësisht se dyshja e ka vërtetuar qartë dashurinë që ka mes tij, mesa duket Donaldi nuk është ende i bindur që ai ka shumë vlerë për Borën.

Moderatori i “Më lër të flas”, ka publikuar një video në profilin e tij të Instagramit, përmes të cilit ka vënë në lojë Borën, duke i thënë se po bie tërmet.

Ajo, që mesa duket nuk i ka pëlqyer aspak Donaldit, është fakti që Bora është ngritur në këmbë, ka marrë djalin e saj dhe është munduar të dalë jashtë, ndërkohë që ka lënë partnerin e saj pas.

“Po ju tregoj sa vlerë kam unë për Bora Zemanin në situata të jashtëzakonshme. Në situata emergjente”, shkruan në një postim Donaldi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH