Aktualitet

Digjet një makinë në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Shkruar nga Liberale
Digjet një makinë në Vlorë, dyshohet zjarrvënie e

Një makinë është djegur mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani”, teksa makina ka qenë e parkuar në oborrin e banesës.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave, ndërsa paraprakisht dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme.

Informacion paraprak

Më datë 12.11.2021, rreth orës 08:10, në lagjen “Partizani”, Vlorë, në oborrin e banesës së shtetasit I. H., 30 vjeç, është djegur një automjet tip “Reno”, në pronësi të shtetases E. S.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH