Politikë

Dëmshpërblimi për Bechettin/ Paloka publikon foton meme

Shkruar nga Liberale
Dëmshpërblimi për Bechettin/ Paloka publikon foton meme

Numri dy i PD-së ka reaguar përmes një fotoje në "Facebook" lidhur me dëmshpërblimin që qeveria shqiptare duhet të paguajë ndaj biznesmenit Italian, Francesco Bechetti.

Paloka është shprehur se parlamenti sot duhet të kishte shkarkuar kryeministrin dhe ta kishte dërguar atë para drejtësisë.

"Nje “parlament” qe eshte kthyer jo vetem ne qesharak per nivelin mizerabel, po dhe ne nje fatkeqesi per shqiptaret. Nje Parlament serioz duhej te kishte shkarkuar Ramen dhe ta kishte derguar perpara drejtesise qofte edhe vetem per demin prej 110 milion eurosh qe duhet te paguajne shqiptaret, pallogaritur krimet e tjera te tij qe jane kthyer ne fatkeqesite me te medha te nje populli te tere!", shkruan Paloka./ Gazeta Liberale

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2464480670516571&set=a.1766340456997266&type=3

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH