Showbiz

Campbell bëhet nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Campbell bëhet nënë për herë të parë në

Supermodelja Naomi Campbell është bërë nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare. “Pantera e zezë”, i surprizoi të gjithë kur përmes rrjeteve sociale njoftoi se ka sjellë në jetë një vajzë.

“Një bekim i bukur dhe i vogël, më ka zgjedhur mua të jem nëna e saj. Kaq e nderuar që kam këtë shpirt të butë në jetën time, nuk ka fjalë për të përshkruar lidhjen e përjetshme që tani ndaj me ty engjëlli im. Nuk ka dashuri më të madhe”, shkroi Campbell, e cila e ka mbajtur shtatzaninë sekret nga fansat dhe mediat.

Në një intervistë të katër viteve më parë modelja ka deklaruar se falë shkencës mund të bëhej nënë kru të donte.

Naomi lindi më 22 maj 1970. Ajo u ngjit në pasarelë për herë të parë kur ishte vetëm 15 vjeç, duke u bërë shpejt një prej më të kërkuarave në vitet 1980-1990.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH