Aktualitet

Burrel, i mituri vetëvritet aksidentalisht në stan

               Publikuar në : 11:04 - 30/07/21 liberale

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit, në një stan në Burrel. Një djalë i mitur është vetëvrarë aksidentalisht me armë zjarri.

Ngjarja ndodhi në një zonë të malit Skënderbeg, ndërsa i mituri dyshohet se po luante me armën e zjarrit që ndodhej në stan.

Shërbimet e Policisë Kurbin dhe grupi hetimor shkuan në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back