Aktualitet

Burrel, i mituri vetëvritet aksidentalisht në stan

Shkruar nga Liberale
Burrel, i mituri vetëvritet aksidentalisht në stan

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit, në një stan në Burrel. Një djalë i mitur është vetëvrarë aksidentalisht me armë zjarri.

Ngjarja ndodhi në një zonë të malit Skënderbeg, ndërsa i mituri dyshohet se po luante me armën e zjarrit që ndodhej në stan.

Shërbimet e Policisë Kurbin dhe grupi hetimor shkuan në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH