Globi

VIDEO/ Kryebashkiakut i bien pantallonat në mes të fjalimit, asistentja e ndihmon për t'i ngritur...

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Kryebashkiakut i bien pantallonat në mes të fjalimit,

Një kryetar bashkie në Kolumbi ka përjetuar një situatë tepër të sikletshme para elektoratit. Jo pasi Jorge Elías Chams,i ranë pantallonat teksa mbante një fjalim.

Sipas  medive të huaja, ai u pa duke tundur kokën dhe duke ngritur vetullat pas incidentit të sikletshëm teksa qëndronte pas foltores.

“Incidenti” ndodhi ndërsa kryetari foli në 109-vjetorin e një institucioni arsimor lokal të hënën (15 prill).

Disa burra me veshje fetare të ulur pas tij mund të shiheshin duke qeshur. Ndërkohë, gruaja që qëndronte pranë tij dhe ai vetë shiheshin duke u përpjekur për të tërhequr pantallonat mbi të brenshmet e bardha.

Ndërsa zyrtari i lartë i Sabanalarga, Kolumbi, qeshi me nervozizëm, u dëgjua një zë që bërtiste:

“Një duartrokitje për kryetarin e bashkisë” për t’i shpëtuar situatës së sikletshe.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH