Globi

"Do të të shpërndaj videot intime"/ DETAJE nga ngjarja e rëndë në Greqi, zbulohet identiteti i shqiptarit të vrarë dhe autorit (EMRAT)

Shkruar nga Liberale

"Do të të shpërndaj videot intime"/ DETAJE nga ngjarja

Detaje të reja janë zbuluar nga ngjarjq e rënë në Greqi, ku shtetasi Fatmir Tarellari 50 vjeç, vrau kunatin e tij pasi pretendon se i përdhunonte të bijën 9-vjeçare. Sipas medieve greke viktima është identifikuar si Erjon Pelivani, 33 vjeç.

Ngjarja ndodhi në Volos, ndërsa sipas policisë ka qënë Tarellari që i telefonoi autoriteve për t’ju treguar se kishte ekzekutuar kunatin e tij dhe se do të dorëzohej.

Pak minuta më vonë ai u paraqit në rajonin e policisë dhe u tha agjentëve se kishte ekzekuar viktimën Pelivani pasi vajza e tij 18-vjeçare prej martesës së tij të parë, i kishte rrëfyer se 33-vjeçari e përdhunonte rregullisht në banesën e saj që në moshën 9 vjeçe.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH