Globi

Binjakët 4-vjeçarë mbyten me OVERDOZË nga i ati inxhinier, i cili më pas vret gruan dhe veten e tij

Shkruar nga Liberale
Binjakët 4-vjeçarë mbyten me OVERDOZË nga i ati inxhinier,

 

Djemtë binjakë, 4, u mbytën, u mbytën ose iu dha një OVERDOZË nga babai inxhinier i Metës, i cili gjithashtu vrau gruan dhe veten e tij në shtëpinë e Bay Area prej 2.1 milion dollarësh, thonë burimet e policisë.

Anand Sujith Henry, 37 vjeç, gruaja e tij Alice Benziger, 38 vjeç, dhe binjakët e tyre Noah dhe Neithan u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre prej 2.1 milionë dollarësh në San Mateo, Kaliforni.

Një ish- inxhinier i Meta- s mbyti ose u dha një mbidozë binjakëve të tij katër vjeçarë para se të qëllonte gruan dhe veten e tij për vdekje, sipas burimeve policore.

Anand Sujith Henry, 37 vjeç, gruaja e tij Alice Benziger, 38 vjeç dhe binjakët e tyre Noah dhe Neithan u gjetën të vdekur në shtëpinë e tyre prej 2.1 milionë dollarësh në San Mateo, Kaliforni, të hënën.

Çifti, burri u cili punonte përkatësisht si shkencëtar i të dhënave dhe inxhinier, u gjetën me plagë me armë zjarri pranë një pistolete 9 mm dhe një karikator të mbushur në një banjë,  konfirmoi Departamenti i Policisë së San Mateo të martën për DailyMail.com.

Burime policore thanë se hetuesit e NBC News besojnë se binjakët e tyre u vranë duke përdorur një metodë tjetër pasi trupat e tyre nuk treguan shenja traume. Por analizat i nxorën me asfiksi të mundshme ose mbidoza.

Ata u gjetën brenda një prej pesë dhomave të gjumit të shtëpisë të hënën në mëngjes në një divan.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH