Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Biden, 8 pikat për shqiptarët

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Biden, 8 pikat për shqiptarët

Kandidati demokrat për President shpall vizionin për marrëdhëniet me Shqipërinë dhe Kosovën.

Ani-korrupsioni, reforma e drejtësisë dhe elektorale, vijojnë të jenë të pandryshuara në politikën e tij, ndërsa për Kosovën, Biden premton ndryshim qasje për të arritur një marrëveshje, që respekton integritetin territorial të Kosovës dhe njohjen e ndërsjellë me Serbinë.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH