Showbiz

Arbana Osmani ia bën ëndrrën realitet Jonit

Shkruar nga Liberale
Arbana Osmani ia bën ëndrrën realitet Jonit

Moderatorja Arbana Osmani, ditën e djeshme së bashku me djalin e saj të madh Jonin ka qënë pjesë në koncertin e grupit të famshëm “Coldplay” në Milano.

Arbana ka ndarë me ndjekësit momentet magjike që kanë përjetuar duke dëgjuar grupin e preferuar të Jonit.

Arbana ka postuar video dhe foto nga koncerti teksa të dy duken të lumtur dhe të emocionuar për ndjesitë që po përjetojnë.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH