Aktualitet

Anëtari i Këshillit Kombëtar ironizon Metën: Komunikimi në whats up dukej si…

               Publikuar në : 19:39 - 14/01/22 ro ot

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Besart Logu, ka ironizuar Presidentin Ilir Meta, në një deklaratë që kreu i shtetit bëri sot, e ku tha se ka kërkuar anëtarët e rithemelimit që të mos preken makinat e parkuara në oborrin e selisë blu, ditën ku ndodhi protesta.

Logu sjell foto të makinave të shkatërruara nga gurët e sendet e forta e shkruan: “Ai komunikimi në What’s up dukej më tepër si kujtesë për të thyer xhamat se sa thirrje për vetëpërmbajtje!”.

Kujtojmë se në një deklaratë për mediat, Meta, tha se më datë 8 janar, ka komunikuar me Belind Këlliçin, anëtar i Komisionit të Rithemelimit dhe i ka kërkuar që protesta të jetë paqësore e të mos preken makinat, pasi është provokim.

<
>
b181ce75-b442-402f-af2a-9e03719ef628 8b499294-36b2-4bdb-9d82-af3aabd37eb8


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back