Globi

Aksident tragjik / Përmbyset makina, 4 të vdekur dhe dy të plagosur

Shkruar nga Liberale
Aksident tragjik / Përmbyset makina, 4 të vdekur dhe dy të

Katër të vdekur dhe dy të plagosur rëndë.

Ky është bilanci i një aksidenti të rëndë rrugor ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, në Cagliari të Italisë.

Në aksidentin e ndodhur rreth orës 05:00 mësohet se humbën jetën, dy djem dhe dy vajza, të moshave nga 18 deri në 20 vjeç.

Dy bashkëmoshatarët e tyre u transportuan në spital me kodin e kuq.

Të rinjtë po udhëtonin me një Ford Fiesta, e cila për arsye të panjohura është përplasur me një trotuar pranë mbikalimit duke u përmbysur

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH