Aktualitet

Aksident i rëndë në Sarandë, makina përmbyset në mes të rrugës

Shkruar nga Liberale
Aksident i rëndë në Sarandë, makina përmbyset në

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Sarandë - Kardhiq ku një automjet ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në Qafën e Gjinos,

Mjeti i aksidentuar është me targa rumune.

Aksidenti ka ndodhur gjatë orëve të natës, ndërsa deri tani nuk është gjetur personi i cili udhëtonte me këtë automjet, pasi ai pas aksidentit ka braktisur automjetin dhe është larguar.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH