Showbiz

70-vjeçarja që u pasurua duke u zhveshur për meshkujt: Familja nuk më flet prej vitesh

Shkruar nga Liberale

Një grua 70-vjeçare ka zgjedhur si mënyrë jetese të të pozojë e zhveshur për meshkujt në OnlyFans. Michelle Hardenbrook ka treguar se duhet të vazhdojë të punojë për t’u kujdesur për djalin e saj me aftësi të kufizuara.

Ajo iu bashkua faqes OnlyFans në Janar 2020 dhe fitoi 30,000 paund në muajin e saj të parë. Duke qenë në varfëri pjesën më të madhe të jetës së saj, Michelle është e emocionuar me suksesin e saj, por ai ka ardhur me pasoja.

Për Daily Star, ajo shprehet: "Kam një ndjenjë të madhe arritjeje, por pjesa më e keqe për mua është se nuk mund t’u tregoj njerëzve që njoh dhe ta ndaj me ta suksesin tim. Familja ime nuk ka folur me mua prej vitesh. Nëse do t’u tregoja për këtë, do i forcoja mendimin se ‘Michelle është thjesht e çuditshme. Unë nuk jam e çuditshme dhe e di këtë. Nuk ka shumë gra mbi moshën 60 vjeç që bëjnë këtë lloj pune.

Nëse shikoni kategoritë e moshave në OnlyFans, do të zbuloni se shumica e njerëzve janë në të 20-at e tyre dhe njerëzit kanë përshtypjen se kjo është e vetmja grupmoshë që duhet ta bëjë këtë”, është shprehur Michelle.

Michelle, së cilës sigurisht nuk i mungon sensi i humorit, shtoi: "Jam krenare për suksesin tim. Ndihem sikur më në fund kam gjetur gjënë të cilën e bëj më mirë. Kurrë nuk e dija se çfarë doja të bëhesha kur të rritesha. Kur arrin të jesh në fund të të 50-ave dhe ende nuk e di, është shumë dëshpëruese".

Rritja e dy fëmijëve të saj ishte një sfidë, nuk kishte mjaftueshëm para. Pasi humbi punën në moshën 56 vjeç ajo filloi të merrej me mesazhe seksuale për të paguar faturat e saj. Kjo përfundimisht e çoi në OnlyFans. Ajo kujdeset për djalin e saj i cili u bë i paaftë në moshën 35-vjeç për shkak të një gjendjeje të dobët të zemrës.

Por djali dhe vajza e saj, tani 48 dhe 45 vjeç, kanë mendime të ndryshme për nënën e tyre.

Michelle tha: Djali im është i vetëdijshëm për këtë dhe ai është dakord. Unë kam qenë gjithmonë shumë e hapur me fëmijët e mi për seksualitetin tim. Ata e dinin që unë masturboja, por sigurisht asnjëherë para tyre. Ata ishin të vetëdijshëm që unë mbaja prezervativë në frigorifer në rast se do të ishin seksualisht aktivë, në mënyrë që të ishin të sigurt.

Kështu që unë isha i hapur me fëmijët e mi, por vajza ime nuk ka folur me mua për 20 vjet. Unë jam i sigurt nëse ajo do të zbulonte se çfarë po bëj tani, do të kishte më shumë arsye për të mos folur me mua, sepse në mendjen e saj çdo gjë e keqe në jetën e saj që ka ndodhur është për shkak meje, por është absolutisht e kundërta. Djali im thotë nëse nuk do të isha unë, ai do të kishte vdekur.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH