Horoskop

Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme, 13 dhjetor 2023, sipas Paolo Fox  

Shkruar nga Liberale
Dy shenjat më me fat të Horoskopit për ditën e nesërme,

Shenja e parë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Dashit: ju pret ende një ditë e dobishme dhe interesante.

Shenja e dytë më me fat mes jush, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër, është ajo e Bricjapit: jeni nën një qiell interesant, Hëna, Venusi dhe Mërkuri janë të favorshme. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH