Showbiz

5 muajshe shtatzënë, por fansat habiten me barkun e Afërdita Dreshajt

Shkruar nga Liberale

Pak ditë më parë Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl dhanë lajmin e ëmbël se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Afërdita është 5-muajshe shtatzënë, por vazhdon të duket në super formë. Në foton e fundit të postuar në Instagram, modelja shfaqet duke pozuar me barkun jashtë, por fansat janë habitur sesi ka mundësi që barku nuk i është rritur.

"5-muajshe ky bark", - "Po, po ky", i përgjigjet Afërdita një komentuesi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH