Showbiz

Kë do ndiqni çdo të shtunë, Marinën apo Luanën?

Shkruar nga Liberale
Kë do ndiqni çdo të shtunë, Marinën apo Luanën?

Pas dy vitesh mungesë moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca, do të rikthehet në ekran.

Këtë të shtunë në orën 21:00 do të startojë spektakli i humorit ‘Klanifornia’, moderuar nga ajo dhe me skenarist Turjan Hyskon.

Për shkak se ‘Klanifornia’ do të jepet në të njëjtën ditë dhe në të njëjtën orë me ‘Shiko kush luan’ nga Luana Vjollca, ka bërë që dy motrat të vihen në një ‘garë shikueshmërie’ me njëra-tjetrën.

Fansat e dy moderatoreve janë vënë përballë një dileme, sepse nuk dinë kë të shikojnë.

[gallery columns="1" size="full" gss="1" ids="1089145,1089146"]

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH