Showbiz

Zgjohen "makthet" e Meghan Markle, del skena nga "Beverly Hills 90210" me seks oral

Shkruar nga Liberale
Zgjohen "makthet" e Meghan Markle, del skena nga "Beverly Hills

“Makthet” e së shkuarës duket se po e ndjekin edhe sot Meghan Markle. Dukesha e Sussex-it, sado që përpiqet të varrosë të shkuarën, duket se nuk mundet.

Një tjetër skenë nga viti 2008 shumë shpejt bëri xhiron e internetit. Markle ka qenë pjesë e serialit televiziv "Beverly Hills 90210", dhe në një skenë ajo u kap duke i bërë seks oral një të riu në makinë.

Videoja e sapo publikuar ka bërë që shumë njerëz e quanin dukeshën hipokrite, pasi dy vite pasi la pas daljet e saj në 'Deal or not Deal', ku u portretizua si një 'bimbo' për nevojat e spektaklit, ajo bëri sërish një zgjedhje profesionale përkatëse.

Dukesha e Sussex-it, sipas New York Post, ishte "ngurruese" për të filmuar skenën, por përfundimisht e mbylli marrëveshjen, pavarësisht faktit se ajo kishte dashur gjithmonë një karrierë që nuk i objektivizonte gratë, siç theksoi së fundmi.

Në podkastin e saj të ri 'Archetypes' me Paris Hilton dhe të titulluar 'Breaking Down the Bimbo', Markle zbuloi arsyet e saj për t'u larguar nga shfaqja e lojës 'Deal or No Deal'.

Ajo theksoi se vendosi të largohej sepse vlerësohej vetëm për “bukurinë dhe jo për trurin” dhe se e trajtonin si “bimbo” (grua e re tërheqëse, por jo inteligjente).

Meghan Markle u shfaq në sezonin e dytë të NBC "Deal or No Deal" 16 vjet më parë. Fillimisht ajo kishte valixhen numër 11. Kjo zgjati për dy episode dhe më pas mori numrin 24. Dalja e saj ishte pas 34 episodeve.

Në podcast, ai zbuloi edhe prapaskenat e shfaqjes. Ajo tha se femrat e tjera u detyruan të përdornin truket e bukurisë si “mbushësit e sytjenave” dhe qerpikët fals. Markle zbuloi se atyre u jepeshin kupona për nxirje me spray çdo javë. “Kishte një ide shumë specifike se si duhet të dukeshim saktësisht. Çështja ishte ekskluzivisht bukuria jonë”, tha ai.

“Isha i rrethuar nga gra të zgjuara në skenë me mua, por nuk ishte ky fokusi pse ishim atje dhe përfundova duke u larguar me një nyjë në bark. Siç thashë, i isha mirënjohëse për punën, por jo për atë se si më bëri të ndihesha, d.m.th. jo e zgjuar”, theksoi ajo./Liberale.al

https://youtu.be/7ytnda2py1A

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH