Life Style

Zbulohet emri që i vendosën princ Leka dhe Elia Zaharia vogëlushes

               Publikuar në : 15:39 - 22/10/20 liberale

Sot Princ Leka dhe princeshë Elia Zaharia u bënë prindër për herë të parë. Elia solli në jetë një vajzë dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

“Abcnews.al” ka mësuar se çifti e ka pagëzuar të bijën me emrin Geraldina, duke trashëguar emrin e Mbretëreshës.

Princeshë Elia dhe Princi Leka kanë qenë shumë të rezervuar gjatë kësaj kohe duke mos postuar asnjë foto gjatë shtatzënisë teksa pritet në vazhdim të na prezantojnë me vogëlushen.

 

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back