Sociale

Vranësira dhe reshje shiu, si do të jenë temperaturat gjatë ditës

Shkruar nga Liberale
Vranësira dhe reshje shiu, si do të jenë temperaturat gjatë

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare deri të dendura, të pasuara nga reshje dhe rrebeshe të shkurta lokale pasdite.

Temperaturat minimale do të luhaten 11-20 gradë, temperaturat maksimale parashikohen me rënie 20 -22°C në veri , 23 -28°C në zonën e ulet dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri-Perëndim me shpejtësi 10-15 m/sek dhe dallgëzim të forcës 4-5 ballë në det të hapur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH