Showbiz

Video/ "O zemra vogël", Bora dhe Donaldi japin lajmin e bukur

Shkruar nga Liberale
Video/ "O zemra vogël", Bora dhe Donaldi japin lajmin e bukur
Moderatorja Bora Zemani ka reaguar pas lajmit se ajo është shtatzënë. Teksa ndodhej në festën e Top Albania Radio së bashku me Donaldin, Bora tha se, aktualisht nuk ka asgjë të re, por dha një lajm të bukur duke treguar se ajo dhe Donaldi e kanë në plan një bebush. "Plane kemi, por asgjë konkrete, me linjat jemi mirë", tha Bora ndërsa Donaldi vuri dorën në barkun e saj dhe tha: "O zemra vogël".
 
View this post on Instagram
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH