Showbiz

U bënë sërish prindër, ky është emri i veçantë që kanë zgjedhur çifti i njohur për vajzën e tyre

Shkruar nga Liberale

Sara Hoxha ka zbuluar emrin e vajzës që solli në jetë pak ditë më parë.

Trashëgimtarja e Top Channel ka publikuar një fotografi, ku shfaqet një tortë me detaje rozë, sipër së cilës është shkruar emri Rüya Roe. Rüya është fjalë turke dhe do të thotë ëndërr. “Rüya. Një ëndërr, një vizion.”, ka shkruar ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH