Globi

Tre kuaj ecnin të hutuar dhe të frikësuar mes rrugëve të Londrës

Shkruar nga Liberale
Tre kuaj ecnin të hutuar dhe të frikësuar mes rrugëve

Londinezët kanë mbetur të habitur pasditen e sotme, teksa panë 3 kuaj që kaluan mes trafikut të kryeqytetit britanik.

Kafshët të cilat dyshohet se janë pjesë e kalorësisë mbretërore u panë teksa ecnin të hutuar dhe të frikësuar mes makinave, që kishin ngecur në trafik.

Ata përpiqeshin të gjenin një rrugëdalje, ndërsa nuk e ndalnin galopimin e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH