Ndërkombëtare

Të burgosurit marrin peng gardianët dhe masakrojnë njëri-tjetrin

               Publikuar në : 14:54 - 01/11/19 liberale

Pamje horror vijnë nga një burg në Meksikë ku të dënuarit kanë marrë “pushtetin” me dhunë brenda rrethimit të burgut.

Me dhjetëra gardianë po mbahen peng nga të dënuarit, teksa bandat rivale brenda burgut kanë bërë një masakër të vërtetë.

Nga sa dallohet në fotot e publikuara nga brenda burgut dallohen të paktën 6 persona me koka të prera.

Policia është duke negociuar aktualisht për kthimin në normalitetit të situatës.

<
>
Screenshot_17-1 Screenshot_19-1 Screenshot_23-1 Screenshot_22-1 Screenshot_18-1

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back