Showbiz

"Siç ke zemrën, e paç gjithë jetën", Luizi ka ditëlindjen, Kiara ka një surprizë të veçantë: Në të mirë e në të keq

Shkruar nga Liberale
"Siç ke zemrën, e paç gjithë jetën",
Këngëtari Luiz Ejlli ka sot ditëlindjen dhe feston 38-vjetorin. Mbrëmë në mesanatë, atë e ka pritur një surprizë e veçantë nga partnerja e tij, Kiara Tito, e cila ka përgatitur një darkë romantike nën dritën e qirinjve. Ata kanë shpërndarë në Instagram foto të tyre bashkë, teksa Kiara ka bërë një urim special. "Në të mirë e në të keq, gjithmonë bashkë! Happy birthday love, ashtu siç ke zemrën, e paç gjithë jetën. @itsluizejlli♥️", shkruan ajo.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Nga ana tjetër këngëtari, ka zgjedhur të bëjë një dedikim për të gjithë fansat e mbështetësit e tij. "Ju ma ndryshuat jetën, ishit forca, mbështetja dhe u bëtë pjesë e jetës time. Dashuria juaj ishte ajo që më hapi sytë dhe më bëri të triumfoja. Zoti ju bekoftë kudo që të jeni. Faleminderit për gjithçka❤️", shkruan ai.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH